ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
PROJELER
GALERİ
REFERANSLAR
İLETİŞİM
TR
TENTE SİSTEMLERİ
ÜRÜN ÇEŞİTLERİ
MAFSALLI TENTE
Maximum 7 metreye boyunda, 3.5 metre açılıma kadar yapılabilen manuel ya da otomatik olarak tasarlanabilen, yağmurlu ve güneşli havalarda kullanılan tente modelidir. İhtiyaca göre ithal akrilik kumaş ya da PVC polyester branda kullanılarak yüzlerce renk ve desen seçeneğine sahip modeldir.
Mafsallı tentelerde ithal akrilik kumaşların kullanılması tavsiye edilir. 7 yıl solmazlık garantisi vardır. Otomatik sistemlerde kullanılan ithal motor 5 yıl garantilidir. Mekana estetik değer katar.
DAHA FAZLASI >
MAFSALLI TENTE
KASETLİ TENTE
Kumaşı çepeçevre saran kaset sayesinde, kumaşı dış etkenlerden koruyarak daha uzun süre kullanım sağlar. Motorlu ve uzaktan kumandalıdır. İthal akrilik kumaş kullanılmaktadır. Aura Kasetli Tante Kasetli tenteler içerisinde en ekonomik modeldir.
Maximum 5 metre boyunda 3.5 m açılımda yapılmaktadır. Aura kasetli tenteye göre daha kalın kasete sahiptir ve tente kolları daha kalın olarak dizayn edilmiştir. Maximum 7 metre boyunda 3.5 metre açılıma kadar yapılabilmektedir. Tente kasetin içerisinde toplandığında tente algısı uyandırmayıp mekanda dekoratif bir ürün gibi durmaktadır.
DAHA FAZLASI >
KASETLİ TENTE
ÇİFT TARAFLI TENTE
Çift Taraflı Tente modelimiz İhtiyaca göre bir tarafını açık olarak kullanabilirsiniz.2 Adet mafsallı tente ile oluşan bu sistemimiz aynı açılma özeliklerine sahiptir. Tente ayakları yere sabitlenebilir yada tekerlekli sistem yapılarak kapatılarak bir yere kaldırılabilir.
İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişini durdurur.İsteğe göre motorlu olarak Kasetli Tente modelinden de uygulama yapılabilir.
DAHA FAZLASI >
ÇİFT TARAFLI TENTE
KÖRÜKLÜ TENTE
Kasetli tenteler içerisinde en elit modeldir. Işıklı ve uzaktan kumandalıdır. Wintent Kasetli Tente; Pencere tipi tente de denmektedir. Maximum 500 cm boyunda 200 cm açılımlı olmaktadır.
Deluxe Kasetli Tente; Katlanabilir tente sistemleridir. İş yerlerinde kullanıldığı gibi evlerde ve özellikle balkonlarda kullanılabilen dekoratif ürünümüzdür. Müşterilerimizin isteğine göre akrilik kumaşlı ya da PVC kumaşlı yapılabilmektedir.
DAHA FAZLASI >
KÖRÜKLÜ TENTE
KARPUZ TENTE
Oval yapısı ile dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir. Uygulamalarımız için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Bu tente sistemleri dilim olması sebebiyle görüntü bakımdan üst kalite bir düzeye sahiptir karpuz tenteler biden fazla mekana uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır.
DAHA FAZLASI >
KARPUZ TENTE
ŞEFFAF MİKALI TENTE
Genel olarak çardak ve kamelyaların etrafını kapatmak için kullanılan ürünlerdir. Bunların yanında pergolelerin etrafında, evlerin teraslarında ya da açık yaşam alanlarında mekanları 4 mevsim kullanılabilir hale getirir. Kenarları fermuarlı yapılarak açılıp kapanması sağlanmaktadır.
Şeffaf branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları. dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır.
DAHA FAZLASI >
ŞEFFAF MİKALI TENTE
SABİT TENTE
Mekanlara özel olarak üretilen tente tipleridir. Mekanların görsel değerini arttırmak için keskin ya da yuvarlak hatlarda dizayn edilir. Yüzlerce renk ve desen seçeneği ile mekana estetik değer katar ve aynı zamanda güneşten ve yağmurdan korur.
Bu tenteler uygulandıkları alanı güneşten ve hava koşullarından korumaktadır. Tasarım konusunda uygulama alanlarına estetik bir görünüm kazandırmaktadırlar.
DAHA FAZLASI >
SABİT TENTE
WINTENT TENTE
Wintent, geniş uygulama alanına sahip, estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. Ev veya işyerlerinde güvenle kullanılabilmektedir.
Kullanılan kollar isteğe göre düz veya bükümlü olabilmektedir. WintTent model tenteyi konut, ofis, işyeri, mağaza vb. alanlarda kullanışlı çözüm olarak tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ve pratik kullanımı ile mekanlarınıza değer katabilir. Ayrıca ekonomik olması sebebi ile kaliteyi az maliyetlerle elde edebilirsiniz.
DAHA FAZLASI >
SABİT TENTE