ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
PROJELER
GALERİ
REFERANSLAR
İLETİŞİM
TR
PERGOLE-RAYLI TENTE
SİSTEMLERİ
DÜZ AÇILIMLI PERGOLE
Açık alanlarımızı 4 mevsim kullanılabilir yaşam alanı haline getiren pergolemiz; 11 metreye kadar tek parça açılımı yapılabilen geniş ve büyük alanların kapatılmasında kullanılan sistemdir. Işıklı ve uzaktan kumandalı olarak tasarlanmaktadır. 25-30 cm kar yüküne kadar dayanmaktadır. Aşırı kar yağışında toplanması tavsiye edilir.
Alüminyum aksanı istenilen RAL renklerinde yapılabilmektedir. Blackout branda kullanılmaktadır. Kumaşın özelliği güneş ışınlarını aşağıya vermeyip serinlik sağlamaktadır. Kışın ise etrafı kapatıldığında ısı izolasyonu sağlar. Blackout kumaşta beyaz, krem, gri, siyah, füme, bordo ve yeşil renkler mevcuttur.
DAHA FAZLASI >
DÜZ AÇILIMLI PERGOLE
ÇİFT AÇILIMLI PERGOLE
Geniş açık alanların kapatılmasında kulanılan sistemimizdir. Daha çok ticari amaçlı alanlarda (kafe, restaurant ve düğün salonu) kullanılır.
Ortaya çelik konstriksiyon yapılmak kaydıyla sağa-sola açılan pergole modelimizdir. İsteğe bağlı olarak çift açılımlı pergolemiz, düz açılımlı ya da oval olarak tasarlanabilmektedir
DAHA FAZLASI >
ÇİFT AÇILIMLI PERGOLE
OVAL PERGOLE
Oval Pergole sistemlerimiz müşterilerimizin tüm mimari kaygılar göz önüne alınarak dizayn edilip Bektaş tente güvencesiyle montajlanmaktadır.
11 metre açılıma kadar yapılabilen pergole modelimizdir. Raylara büküm uygulanmak kaydıyla oval hale gelmektedir. Sisteme ortalama olarak %15 eğim verilmesi gerekmektedir.
DAHA FAZLASI >
OVAL PERGOLE
ASKILI PERGOLE
Sistemi çalıştıran raylara aparat takılmak kaydıyla binanın dış cephesine gerilerek tasarlanmış bir modeldir.
Pergolelerin ön taşıyıcıların mekanın görselliğini bozduğu noktalarda askı yapılmak kaydıyla estetiği ön plana çıkarmak için tasarlanmıştır. ​ 450 cm' ye kadar açılım yapılabilmektedir
DAHA FAZLASI >
ASKILI PERGOLE